Nowa Zelandia w 4 minuty (video)

YouTube Preview Image

5 odpowiedzi do artykułu “Nowa Zelandia w 4 minuty (video)

  1. Zalatani Autor

   Bardzo nas cieszy, że filmik miło się ogląda :) Nieukrywalnie przy limitowanym prądzie ciężko się montuje, ale postaramy się coś skleić w najbliższym czasie, bo filmików na dysku mamy setki :)

   1. opt1c5

    Znam temat, ja jeszcze nie zgrałem filmików z kamerki z czerwcowego wyjazdu. Montowanie strasznie dużo czasu zabiera. Polecam Wam powrocie do PL wywołać sobie najlepsze zdjęcia i założyć album. Świetna pamiątka i przyjemność z oglądania ich. :)

 1. rukola

  Świetny blog! Właśnie dotarłam do końca części o Nowej Zelandii! W ostatnim czasie przeglądałam dużo stronek o NZ i zwykle zwracałam uwagę tylko na posty z pierwszych dni na końcu świata, jak wygląda sprawa wiz i ogólne informacje o tamtejszym pożyciu. Opisy i zdjęcia „atrakcji” do których warto pojechać – omijałam, bo zwykle nudziło mnie czytanie po kilku wpisach. Ale nie tutaj! Świetnie piszecie! Przymnie się to czyta, szybko, lekko i jeszcze z humorem. Podajecie bardzo dużo istotnych informacji, co gdzie jak i jak najtaniej! Przybliżacie zarówno pozytywy i negatywy. Nowa Zelandia zawsze była dla mnie miejscem „must see”, teraz jak mi się jeszcze trafił Nowo Zelandczyk jako partner to już absolutnie wizja odwiedzenia NZ diametralnie się przybliżyła. Co prawda przyjazd planujemy dopiero w przyszłym roku ( no cóż budżet to jednak budżet), ale już z ekscytacji buszuje po podróżniczych blogach. Czytając, a raczej oglądając Waszego ostatniego posta, aż smutno mi się zrobiło, że nie poczytam sobie u Was o tym kraju więcej. Naprawdę! Świetna robota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress